Profesyonel yapılarla risklerinizi azaltın!...

İşletmenizin başarısı için en önemli unsurlar hiç şüphesiz ki üretkenlik ve iletişimdir. Bu iki önemli unsurun sağlıklı bir şekilde ilerlemesi işlerinizde başarıyı tetikler.

İşletmeniz için hayati önem niteliğindeki bu iki unsur yeteneklerini günümüzde iyi çalışan bilişim sistemleri ile daha üst düzeye taşımakta. Hatta günümüzde bu ilişki ayrı düşünülemez bir durumdadır.

Büyüyen işletmeler için ses, görüntü, veri aktarımı ve depolama sistemlerini uçtan uca (LAN) veya uzak mesafe (MAN/WAN/WLan) ölçeklenebilir ağlar kurabilmek önem taşımaktadır.

İyi bir şekilde kurgulanmış ileriye dönük genişleyebilir bir altyapı bilişim teknolojileri (BT) yatırımlarınızda maliyetlerinizin azalmasını aynı zamanda işlerinizdeki üretkenliğin ve verimliliğin artmasını sağlar. Bütünleşik yapıdaki ağlar, ayrı ayrı tasarlanmış ağ kullanımının getirdiği karmaşaların ortadan kalkması ve ölçeklenebilirlik gibi çeşitli avantajları birlikte getirir.

NETWORK SYSTEM olarak yeni yapılacak olan bilgisayar ağlarınızın en iyi şekilde kurgulanması, planlanması, projelendirilmesi ve uygulanması noktasında baştan sona proje ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Mevcut ağ yapılarınızı aktif ve pasif elemanları ile test ediyor, performanslarını ölçüyoruz. Tüm işlemler sonucunda hazırladığımız raporları Sizinle birlikte değerlendirerek ağınızda neler yapmanız gerektiğini projelendirip uygulanması noktasında danışman olarak yapılacak işlemleri denetliyoruz.

Ağ yapılanmaları gerek ilk yatırım maliyeti gerekse sonraki aşamalardaki güncellemeleri ile hiç de azımsanmayacak ölçüde. İşiniz için doğru çözümü bulmak kadar doğru firmayla çalışmak da teknolojiyi seçmek kadar zor.

Marka bağımlısı olmayan tarafsız duruşumuz ve 25 yılı aşkın tecrübemizle sizleri bu kargaşalardan kurtarmak istiyoruz!

Ağ (network) çözümlerimiz


LAN (Lokal Area Network)

WAN (Wide Area Network)

MAN (Metropolitan Area Network)

CAN (Campus Area Network)

SAN (Storage Local Area Network)

WLAN (Wireless Local Area Network)

VPN (Virtual Private Network)